fbpx

ZAPOMNIAŁEŚ DANE LOGOWANIA?

Sonido - Aktualności

W naszej działalności staramy się cały czas wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów. Na przestrzeni lat stopniowo rozszerzyliśmy naszą działalność na trzy województwa – obecnie, poza Gorzowem Wielkopolskim, posiadamy gabinety w takich miastach jak Drezdenko i Strzelce Kraj. Aparaty słuchowe dobierane są przez wykwalifikowanych specjalistów, a wszystkie badania przeprowadzamy w przyjemnej, życzliwej atmosferze. Nieustannie rozszerzamy naszą działalność o nowe aparaty słuchowe, usługi oraz oddziały. Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej!

niedziela, 16 kwiecień 2023 / Opublikowano w Aktualności
baner do artykułu ze wskazówkami jak przyzwyczaić się do aparatów słuchowych
Pogorszenie słuchu może wpłynąć na nasze codzienne życie w wielu różnych sposobach. Może to mieć wpływ na nasze relacje społeczne, pracę i nasze ogólne samopoczucie. Poznaj kilka wskazówek jak przyzwyczaić się do aparatów słuchowych.
poniedziałek, 27 marzec 2023 / Opublikowano w Aktualności
aparat sluchowy
Pielęgnacja aparatów słuchowych jest ważna, aby zapewnić ich długotrwałe i niezawodne działanie. Oto kilka wskazówek dotyczących pielęgnacji aparatów słuchowych:
czwartek, 08 kwiecień 2021 / Opublikowano w Aktualności
prezentacja aparatów słuchowych Bernafon
Pogarszanie się wraz z wiekiem wzroku i słuchu jest procesem fizjologicznym. To normalne, że na pewnym etapie życia zaczyna się nosić aparat słuchowy i okulary. Nie można zapomnieć też o dzieciach, dla których prawidłowe słyszenie i widzenie jest kluczowe do prawidłowego rozwoju. Zarówno okulary, jak i aparaty słuchowe zaczepione są o małżowiny uszne. Zachodzi więc
wtorek, 30 marzec 2021 / Opublikowano w Aktualności
wewnatrzuszne aparaty sluchowe w ladowarce
Ładowalne aparaty słuchowe stanowią alternatywę dla aparatów słuchowych na baterie i cieszą się coraz większą popularnością. Dla wielu osób ładowanie sprzętów elektronicznych jest czymś naturalnym i takiej opcji też oczekują od swoich nowych aparatów. I tak jak znalezienie zausznego, ładowalnego aparatu słuchowego nie jest czymś trudnym, bowiem każdy producent w swojej ofercie posiada kilka takich
środa, 10 luty 2021 / Opublikowano w Aktualności
dziecko z aparatem słuchowym
Przyczyn problemów ze słuchem może być kilka. Niektóre dzieci już od urodzenia muszą zmagać się z niedosłuchem, inne z kolei doznały uszczerbku na skutek wypadku lub innej sytuacji losowej. Niezależnie od przyczyny pojawienia się niedosłuchu, należy niezwłocznie zainwestować w aparat słuchowy, który poprawi komfort życia dziecka. Dzięki niemu możliwe będzie polepszenie zakresu słyszenia. Czym charakteryzują
poniedziałek, 02 Listopad 2020 / Opublikowano w Aktualności
Aparat słuchowy
Nasz słuch jest bardzo wrażliwy. Czasem zapominamy jak bardzo. Przyczyną „tracenia słuchu” nie są tylko choroby czy podeszły wiek. Często jego uszkodzenie i to nawet nieodwracalne, ma przyczyny w niewłaściwej ochronie słuchu, a nawet jej braku. Jakkolwiek by było utrata słuchu, chociażby częściowa, jest poważnym problemem i może utrudniać nam życie.
środa, 21 październik 2020 / Opublikowano w Aktualności
porownanie wzmocnienia aparatow sluchowych z rem i bez rem
Aparaty słuchowe są urządzeniami, które muszą być odpowiednio ustawione, aby mogły spełniać swoją funkcję. Bywa, że wielu nowych Pacjentów nie zdaje sobie z tego sprawy i kojarzy proces zakupu aparatów słuchowych z zakupem okularów korekcyjnych, który przebiega według schematu: badanie-wybór-odbiór gotowego produktu. Niestety, ale z aparatami słuchowymi nie jest tak prosto.
poniedziałek, 19 październik 2020 / Opublikowano w Aktualności
różne baterie do aparatów słuchowych
Czy wydaje Ci się, że baterie działają za krótko? Na krótkie działanie baterii do aparatów słuchowych może składać się kilka czynników. W poprzednim artykule opisaliśmy ogólnie baterie do aparatów słuchowych, natomiast ten przedstawia… 7 wskazówek na przedłużenie żywotności baterii do aparatów słuchowych
środa, 14 październik 2020 / Opublikowano w Aktualności
baterie do aparatów słuchowych
Baterie do aparatów słuchowych są bardzo ważną i na co dzień niedocenianą częścią całego urządzenia. W tym artykule postaramy się przybliżyć nieco ich temat.
piątek, 02 październik 2020 / Opublikowano w Aktualności
logo nfz i pfron
W tym artykule opiszemy sposób pozyskiwania dofinansowania na zakup aparatów słuchowych. Po pierwsze, należy podkreślić, że refundacja aparatów słuchowych może być pozyskana z dwóch instytucji – Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) oraz ze środków PFRON (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych). Ile pieniędzy refunduje NFZ?
GÓRA