fbpx

ZAPOMNIAŁEŚ DANE LOGOWANIA?

Sonido – aparaty słuchowe i badania audiologiczne

Aparaty słuchowe i badania audiologiczne – o firmie Sonido

Firma „Sonido” Aparaty Słuchowe powstała, aby poprawiać komfort codziennego życia osób niedosłyszących. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów.

Na przestrzeni lat stopniowo rozszerzyliśmy działalność na trzy województwa – obecnie, poza Gorzowem Wielkopolskim, nasze gabinety znajdują się w miastach takich jak: Szczecin czy Kostrzyn N/O. Na badania i dobór aparatu słuchowego zapraszamy również osoby z miejscowości Chojna, Drezdenko, Międzychód, Pyrzyce, Skwierzyna. Pomocą obejmujemy także Myślibórz, Police, Sulęcin, Dębno Lub., Słubice i wiele innych miejscowości z regionu.

Wykwalifikowany personel zadba o to, aby dokładnie przeprowadzić badanie słuchu, zdiagnozować rozległość schorzeń i dobrać odpowiedni aparat słuchowy. Dysponujemy bogatym katalogiem urządzeń renomowanych producentów, a także wszelkimi niezbędnymi akcesoriami, począwszy od baterii, aż po wkładki uszne. Oferujemy wysokiej klasy aparaty słuchowe znanych na rynku i sprawdzonych marek.

Pomagamy w wypełnieniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania dofinansowania. Ponadto oferujemy sprzedaż ratalną aparatów słuchowych. Bez odsetek! Cały czas rozwijamy działalność dla Państwa komfortu – zapraszamy do śledzenia na bieżąco informacji z działalności ośrodka „Sonido”.

Doświadczenie

Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony personel

Szeroka oferta

Nowoczesnych, cyfrowych aparatów słuchowych

Rozbudowana sieć

Gabinetów audioprotetycznych w kilku miastach

Wizyty domowe

Dla pacjentów mających problemy zdrowotne

Dokumenty

Pomagamy w wypełnianiu dokumentów niezbędnych do uzyskania dofinansowania

Raty bez odsetek

Prowadzimy sprzedaż ratalną, również bez odsetek

Aparaty słuchowe dostosowane do potrzeb

Wyróżniają nas wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje pracowników, indywidualne podejście do Pacjentów oraz nowoczesny sprzęt. Te cechy, a także szeroka gama aparatów słuchowych różnych firm od wielu lat pomagają nam spełniać oczekiwania osób z problemami w słyszeniu i rozumieniu mowy. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie. Dobieramy urządzenie zgodnie z jego preferencjami oraz możliwościami finansowymi – proponujemy m.in. aparaty słuchowe renomowanych producentów. Zawsze mogą Państwo liczyć na profesjonalną poradę oraz instrukcje z zakresu prawidłowej eksploatacji aparatów.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z jedną z wielu naszych placówek, ulokowanych w trzech województwach: lubuskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim. Ośrodki Obsługi Osób Niesłyszących „Sonido” są w Państwa okolicy!

GÓRA