ZAPOMNIAŁEŚ DANE LOGOWANIA?

Sonido – aparaty słuchowe i badania audiologiczne

Sonido – aparaty słuchowe i badania audiologiczne

W naszej działalności staramy się cały czas wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów. Na przestrzeni lat stopniowo rozszerzyliśmy naszą działalność na trzy województwa – obecnie, poza Gorzowem Wielkopolskim, posiadamy gabinety w takich miastach jak Szczecin czy Kostrzyn nad Odrą. W naszych gabinetach zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z zakresu aparatów słuchowych oraz badania słuchu.

Dysponujemy również bogatym katalogiem samych aparatów słuchowych do najbardziej uznanych firm zajmujących się protetyką słuchu, a także takimi akcesoriami, jak baterie do aparatów słuchowych czy wkładki uszne.

Cały czas rozwijamy swoją działalność dla Państwa komfortu - zapraszamy do śledzenia na bieżąco informacji z działalności ośrodka Sonido.

Doświadczenie

Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony personel

Szeroka oferta

Nowoczesnych, cyfrowych aparatów słuchowych

Rozbudowana sieć

Gabinetów audioprotetycznych w kilku miastach

Wizyty domowe

Dla pacjentów mających problemy zdrowotne

Dokumenty

Pomagamy w wypełnianiu dokumentów niezbędnych do uzyskania

Raty bez odsetek

Prowadzimy sprzedaż ratalną, również bez odsetek

Aparaty słuchowe – Gorzów Wielkopolski, Szczecin i inne miasta

Wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje Pracowników, indywidualne podejście do Pacjentów, nowoczesny sprzęt i szeroka gama aparatów słuchowych różnych firm od wielu lat pomaga nam spełniać oczekiwania osób z problemami w słyszeniu i rozumieniu mowy.

Przed zakupem nasi Pracownicy pomogą wybrać odpowiedni aparat słuchowy, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby każdego Pacjenta. Dysponujemy również bateriami oraz akcesoriami do aparatów słuchowych. Oferujemy najlepsze na rynku urządzenia od takich producentów jak Oticon, Phonak czy Starkey.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z jedną z naszych wielu placówek, ulokowanych w trzech województwach: lubelskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim. Ośrodki Obsługi Osób Niesłyszących Sonido są zawsze w Państwa okolicy!

GÓRA