ZAPOMNIAŁEŚ DANE LOGOWANIA?

Sonido – aparaty słuchowe i badania audiologiczne

Sonido – aparaty słuchowe i badania audiologiczne

W naszej działalności staramy się cały czas wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów. Na przestrzeni lat stopniowo rozszerzyliśmy naszą działalność na trzy województwa – obecnie, poza Gorzowem Wielkopolskim, posiadamy gabinety w takich miastach jak Szczecin czy Kostrzyn N/O. Wykwalifikowany personel zadba o to, aby dokładnie przeprowadzić badanie słuchu, zdiagnozować rozległość schorzeń i dobrać odpowiedni aparat słuchowy. Dysponujemy bogatym katalogiem urządzeń renomowanych producentów, a także wszelkimi niezbędnymi akcesoriami, począwszy od baterii, aż po wkładki uszne. Pomagamy w wypełnieniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania dofinansowania, a ponadto oferujemy sprzedaż ratalną aparatów słuchowych. Bez odsetek! Cały czas rozwijamy swoją działalność dla Państwa komfortu - zapraszamy do śledzenia na bieżąco informacji z działalności ośrodka Sonido.

Doświadczenie

Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony personel

Szeroka oferta

Nowoczesnych, cyfrowych aparatów słuchowych

Rozbudowana sieć

Gabinetów audioprotetycznych w kilku miastach

Wizyty domowe

Dla pacjentów mających problemy zdrowotne

Dokumenty

Pomagamy w wypełnianiu dokumentów niezbędnych do uzyskania

Raty bez odsetek

Prowadzimy sprzedaż ratalną, również bez odsetek

Aparaty słuchowe Starkey i Bernafon

Wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje Pracowników, indywidualne podejście do Pacjentów, nowoczesny sprzęt i szeroka gama aparatów słuchowych różnych firm od wielu lat pomaga nam spełniać oczekiwania osób z problemami w słyszeniu i rozumieniu mowy. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie i dobieramy urządzenie zgodnie z jego preferencjami oraz możliwościami finansowymi - proponujemy m.in. aparaty słuchowe Starkey, Bernafon, Phonak oraz innych renomowanych producentów. Zawsze mogą Państwo liczyć na profesjonalną poradę oraz instrukcje z zakresu prawidłowej eksploatacji aparatów.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z jedną z naszych wielu placówek, ulokowanych w trzech województwach: lubelskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim. Ośrodki Obsługi Osób Niesłyszących Sonido są zawsze w Państwa okolicy!

GÓRA